, ,

Колажі

Collage (фотоколаж). Наша компанія виконує створення колажів на замовлення. Наші дизайнери можуть створити: дитячі колажі та новорічні колажі, весільні колажі и флористичні колажі. А також колаж бажань та фото колаж. Колаж з фотографій виготовляється на основі фото, що надані Замовником.

Замовити колаж з фотографій Ви можете в нашій компанії.

Ми також виконуємо ретуш фотографій, відновлення фотографій, стилізація фото, заміна фону на портреті, і будь-які інші операції редагування фото за бажанням Замовника.

Історично колаж є розвитком близької, але все ж іншої ідеї зображення - аплікації. При виготовленні аплікацій, для посилення виражальних можливостей, використовувалися різноманітні матеріали і структури: тканини, газети, фанера або жерсть. Здавна відомий ще один близький по техніці метод створення зображення - інкрустація.

Термін «колаж» в його сучасному тлумаченні використовується також для позначення прийому створення цілого зображення з кількох інших зображень або їх окремих фрагментів. Надзвичайно широкі можливості для творчості в цьому випадку з'являються при використанні спеціалізованих комп'ютерних програм. В основі процесу створення колажу лежить робота з шарами. У процесі створення колажів можуть застосовуватися різні типи накладення, змішування і прозорості. Незважаючи на те, що в більшості випадків термін «фотомонтаж» був би більш доречний, межі цих двох понять щодо маніпуляції зображеннями за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, практично зтираються.

В наслідок розвитку цифрової фотографії, нині дуже популярний колаж з фотографій (або так званий "фотоколаж"). Але, в цьому випадку, особливого значення набувають навіть не технічні методи і засоби обробки зображень, а ідеї для колажу. Саме погляд дизайнера дозволяє перетворити банальний набір фотографій у виразний, об'єднаний художньою ідеєю колаж фотографій.

Ідеї для колажу

Ідеї для колажу можуть бути дуже різноманітні:

 • (або фотоколаж);
 • (або колаж мрій);
 • Любовний колаж;
 • Весільний колаж;
 • Новорічний колаж;
 • Колективний колаж (або офісний колаж);
 • ;
 • Тематичний колаж.

 • Навіть самих назв та типів колажів може бути безліч. Все обмежується виключно Вашим бажанням. Будь-яка ідея може бути виражена в колажі. Професійно створений колаж, сам по собі, може стати справжнім витвором мистецтва. А фотоколаж на полотні - гідним представленням ідеї або коштовнним подарунком дорогим для Вас людям.

  Створення колажів

  Завдяки об'єднанню Ваших вихідних світлин з усіма наявними в нашому розпорядженні технологіями обробки зображень та бібліотекою зображень, Ви можете отримати витвір, який виглядатиме не просто як колаж з фотографій, а висловлюватиме задуману Вами ідею, буде оформлений в єдиному стилі, і, в кінцевому підсумку, стане виразом Вашого особистого погляду на події, а не просто набором фотографій. А колаж, роздрукований на полотні і оформлений в багет буде являти собою вже закінчений мистецький твір.

  Колаж з фотографій

  Деякі з можливих варіантів компонування колажу і стилів представлені нижче. Використовувані технології дозволяють нам втілити в життя практично будь-яку ідею Замовника.

  зробити колаж з фотографій
  Створення колажів
  колаж з фото
  Фото колаж
  створення колажів
  Колаж з фотографій


  колажі фотографій
  Колажі з фото
  колаж
  Обробка фото коллаж
  зробити колаж з фото
  Колажі для фотографій


  зробити колаж фотографій
  Зробити колаж фотографій
  колажи
  Колаж із фото
  фото колажи
  Колаж

  Колаж бажань

  Однією з найбільш популярних ідей колажів є колаж бажань.

  Мистецтво створення колажів бажань має історію в кілька століть, і колись було привілеєм лише обраних - багатих і впливових персон. Секрети матеріалізації бажаного дбайливо охоронялися від широкого загалу. За часів Стародавнього Єгипту ними володіли лише єгипетські жерці.

  Колаж бажань іноді називають мапою скарбів та багатства. Це один із способів добитися втілення своєї мрії. Колаж бажань - унікальна та витончена можливість налаштуватися на шлях вашого успіху. Розмірковуючи про своє життя, про те, що для нас є цінним, ми починаємо зазирати у майбутнє і готувати собі позитивні зміни в житті. Ми ніби програмуємо себе на успішне досягнення нашої мети.

  Виготовляючи колажі з фотографій ваших бажань, ви перетворюєтесь на художника власного полотна життя. Хіба це не захоплююче? Хіба не цікаво помріяти з розмахом, не боючись і не турбуючись, як саме все це може прийти у ваше життя? Головне, мріючи, не дозволити собі загрузнути в деталях і не турбуватись про процес. Всесвіт вже подбав про те, як принести бажане у ваше життя. Можливо, Ви навіть здивуєтесь, наскільки створення колажу може змінити ваше життя в бажаному напрямку.

  Створення колажу- це не просто наклеювання красивих вирізок-картинок з глянцевих журналів. Це величезна внутрішня робота і духовна практика. Створюючи колаж, ви навчаєтесь формувати і систематизувати свої наміри і мрії.

  Якщо ви вирішите стати людиною, що ставить і досягає мети, та яка зорієнтована на майбутнє, створення колажів дасть вам чудове відчуття контролю над ситуацією. Ви відчуєте, що у вас все чудово. Ви відчуєте себе господарем своєї власної долі. Адже думка матеріальна, чи не так?


  Пропонуємо ще одну унікальну послугу - колаж з QR-кодами.
  Ви маєте можливість назавжди вписати в колаж будь-які закодовані повідомлення. Таким чином, Ваші бажання будуть приховано присутні на портреті або в колажі. Кожне з них, при бажанні, завжди буде легко прочитати, за допомогою смартфону, PDA або планшету. QR-code - це стандарт "де факто". В ньому можна кодувати невеликі пропозиції, візитні картки, адреси сайтів, номери телефонів, місце розташування на карті і інш. Все залежить від Вашої фантазії.

  фото колаж
  Колаж з QR-кодами
  фотоколаж
  Фотоколаж


  Подальшим розвитком ідеї створення колажів є картина з фото, а також створення мозаїки з фотографій - т.зв. "фотомозаїки". Докладніше з нею ви можете познайомитися в нашому розділі "Мозаїка з фотографій".

  Колажи
  500

  Webmoney Kremenchug Заказывал фото на холст... ...

   

  Иван Выполненные работы в художес... ...

   

  Наталия Отличный сайт! Давно иска... ...

   

  .
  "-"
  . +38-067-683-64-44
  e-mail galereya1@gmail.com


     - MetalTime.ru