,  ,
Порадьте фотографа на весілля у Києві. - Професійний фотограф на весілля, Київ, фотозйомка весілля, весільний фотограф...

Фотограф на весілля, Київ.

Щоб стати справжнім фотографом, треба вчитися дивитися очима душі,
бо справжні об'єктиви фотокамери - це серце і душа. (с) Юсуф Карш.


Перш, ніж запропонувати послуги фотографа, хотіли б сказати, що, замовляючи фотозйомку весілля (або іншого урочистої події) в нашій компанії, крім послуг весільного фотографа, Ви можете, без проблем, замовити відразу ж весільне фото на полотні. Тобто, в результаті Ви можете отримати не тільки набір пам'ятних весільних фотографій, але і готову, (або готові - на Ваш вибір), надруковані на полотні та оформлені в багет картини. Більш того, за погодженням з Вами, зробимо для Вас весільний колаж. А наш досвід в області обробки та стилізації фотографій дає ще більше можливостей для втілення будь-яких ідей та фантазій.

Загалом - ми пропонуємо Вам не просто послуги професійного фотографа. Ми пропонуємо для Вас повний комплекс послуг по створенню весільних шедеврів "під ключ". За умови, що з Вами узгоджується кожен принциповий етап допечатної підготовки. І у Вас немає витрат Вашого часу у процесі отримання кінцевого результату.

З нами працює професійний фотограф, якого Вам рекомендуємо. Послуги фотографа, можна умовно розбити на:

  1. (фотозйомка весілля);
  2. .
  3. .

Домовлятися про місце і час фотозйомки просимо, будь ласка, заздалегідь. Час весільного фотографа завжди розписано. Перед початком роботи рекомендуємо обговорити всі нюанси, на які фотограф повинен, додатково, звернути увагу на весіллі. Побажання Замовника - це закон.

Весільний фотограф

Весільна фотографія сама по собі вже є окремим напрямом у мистецтві. В якості компетентного весільного фотографа, ми рекомендуємо фотографа нашої компанії. Досвід роботи, художній смак, професіоналізм. Знання специфіки та вимог портретної фотозйомки та широкоформатного друку. Та й просто як нормальну та адекватну людину. Ви замовляєте - ми виконуємо. Виконуємо фотозйомку весіль та святкового подій з урахуванням заздалегідь обумовлених побажань. Фотограф повністю автономний, приїжджає на своїй машині, додаткової уваги до себе не потребує. Завжди у потрібний час знаходиться у потрібному місці. "Ловить" всі потрібні моменти і, головне, - емоції та настрій. Відпрацьовує повністю весь час, який необхідно. З переміщенням фотографа по Києву у Вас теж не буде проблем.

Дитячий фотограф

Фото дітей - це справжнє мистецтво. Це окрема тема, обговорювати яку можна довго. Виконувати таку роботу - на задоволення.

Дитячий фотограф виконує фото на дитячих святах, днях народження, ранках, випускних та інше. А дитячі фото на полотні - це справжня пам'ять про радісні події в житті наших дітей. Це не фотографія, в альбомі, який дістають з якогось приводу. Оформлена в багет, вона може стати справжнім витвором мистецтва, які мають особливе значення для Вас і Ваших близьких.

Сімейний фотограф

Пропонуємо так само послугу сімейного фотографа. У нас є досвід, і роботи, якими ми можемо похвалитися. Наприклад - сімейна картина з фотографій. Саме в таких випадках, дуже важливо, що б вихідні фотографії були виконані професійно.

Вартість весільного фотографа - договірна. Телефонуйте +38 063 273 30 06, +38 095 378 10 40, Ігор, фотограф. Домовимося.

Співробітники компанії зацікавлені в тому, що б Вам сподобалися наші послуги. І Ви могли б порекомендувати нас Вашим знайомим.

500

Webmoney Kremenchug Заказывал фото на холст... ...

 

Иван Выполненные работы в художес... ...

 

Наталия Отличный сайт! Давно иска... ...

 

.
"-"
. +38-067-683-64-44
e-mail galereya1@gmail.com


     - MetalTime.ru